Členové

Obrázek uživatele Nikola Linhart

Šokující odhalení! Kápni modrou, Veroniko!

Utajovaný vagínový večírek výboru prcinek Napříč.cz odhalil nečekaná fakta. Slavná, sotva zletilá herečka a modelka Veronika Té (22), vlastnící velmi rozkošnou kulatou prdelku, byla přistižena při zpěvu vulgárních písní! Ale nejen to, náš občasník byl u toho! Odkryli jsme i další pikantnosti o jejím intimním životě.

Obrázek uživatele Nikola Linhart

Trapas! Fousková ukázala kalhotky.

Herečka a proslulá provokatérka Tereza Fousková (27), známá především hereckým ztvárněním Vilmy ve zprofanované hře "Umělci", dále také samozvaná PR a project manažerka v občanském sdružení Napříč.cz a v neposlední řadě přítelkyně statutára Mgr. Zdeňka Filipce, Pnkr., se řádně rozparádila na privátním sobotním sushi večírku, který pořádala ve své podkrovní rezidenci.  

ilustrační foto z google archívu

Robert Král



Robert, z boží vůle král

režisér, principál a krotitel, Vodnář napříč, světskej. Nepřeje si být jakýmkoliv způsobem spojován s MUDr. Křívánkem.

fotork

Robert Král
ROBERT tečka KRAL zavináč NAPRIC tečka CZ

Přehled krátko- a středometrážních snímků (námět, scénář, režie):

Obrázek uživatele Napříč.cz

Karel Čech

Karel Čech
Karel Čech

@ karel tečka cech zavináč napric tečka cz

Narodil se již za dob císaře pána. Jeho nejoblíbenějším režisérem je Robert Král, pak dlouho nic, pak Robert Wilson. Je držitelem zbrojního pasu. Ve veřejné dopravě byl přistižen, že se vydává za revizora.

Obrázek uživatele Napříč.cz

Pavel Sýkora

Pavel Sýkora
Pavel Sýkora

Zedník, technik, instalatér a informatik. Ani na jedno nemá školu, ale vše jej baví. V rámci Napříč.cz využívá jen minimum z těchto dovedností, avšak s o to větším zápalem.

Obzvlášť miluje jakoukoliv práci, kterou ještě nedělal, protože mu pomáhá rozvíjet jeho schopnosti. Bohužel většinou v oblasti polní chirurgie.

Stránky

Subscribe to RSS - Členové