Členové

Obrázek uživatele Nikola Linhart

Šokující odhalení! Kápni modrou, Veroniko!

Utajovaný vagínový večírek výboru prcinek Napříč.cz odhalil nečekaná fakta. Slavná, sotva zletilá herečka a modelka Veronika Té (22), vlastnící velmi rozkošnou kulatou prdelku, byla přistižena při zpěvu vulgárních písní! Ale nejen to, náš občasník byl u toho! Odkryli jsme i další pikantnosti o jejím intimním životě.

Obrázek uživatele Nikola Linhart

Trapas! Fousková ukázala kalhotky.

Herečka a proslulá provokatérka Tereza Fousková (27), známá především hereckým ztvárněním Vilmy ve zprofanované hře "Umělci", dále také samozvaná PR a project manažerka v občanském sdružení Napříč.cz a v neposlední řadě přítelkyně statutára Mgr. Zdeňka Filipce, Pnkr., se řádně rozparádila na privátním sobotním sushi večírku, který pořádala ve své podkrovní rezidenci.  

ilustrační foto z google archívu

Robert KrálRobert, z boží vůle král

režisér, principál a krotitel, Vodnář napříč, světskej. Nepřeje si být jakýmkoliv způsobem spojován s MUDr. Křívánkem.

fotork

Robert Král
ROBERT tečka KRAL zavináč NAPRIC tečka CZ

Přehled krátko- a středometrážních snímků (námět, scénář, režie):

Obrázek uživatele Napříč.cz

Pavel Sýkora

Pavel Sýkora
Pavel Sýkora

Zedník, technik, instalatér a informatik. Ani na jedno nemá školu, ale vše jej baví. V rámci Napříč.cz využívá jen minimum z těchto dovedností, avšak s o to větším zápalem.

Obzvlášť miluje jakoukoliv práci, kterou ještě nedělal, protože mu pomáhá rozvíjet jeho schopnosti. Bohužel většinou v oblasti polní chirurgie.

Stránky

Subscribe to RSS - Členové