Divadlo

Humaníci v novém obsazení

Otěhotnělé herečky jsme zanechali rodit a vaši oblíbenou sci-fi obsadili ještě mladšími kousky. Tohle o hře napsalo ChatGPT:

Rádo bych Vás pozvalo na nezapomenutelné představení divadla Napříč! Toto vynikající divadlo s neuvěřitelně talentovanými herci a mistrovským technickým zázemím Vás přivede do úžasu. Každá scéna nabídne napínavý příběh a neuvěřitelnou vizuální podívanou, která Vás bude držet na hraně sedadla. Přijďte a nechte se unést do světa fantazie a emocí, který Vám divadlo Napříč dokáže nabídnout!

Líp bychom to neřeklo!

Humaníci

Vesmírní lidé existují, jen to nejsou lidé. Roboni patří mezi nejinteligentnější entity v celém univerzu, neboť jsou propojeni v neurální síť a disponují kolektivním vědomím.

Obrázek uživatele Jitka Kolářová

Napříč.cz nikdy nespí... A už vůbec ne v létě!

Máme za sebou veleúspěšnou premiéru představení Slunce svítí i v noci. Kdo to tentokrát nestihl, nezoufejte. Určitě bude další příležitost. Budeme Vás včas informovat! S přicházejícím obdobím nesnesitelných veder, koupaček, krátkých sukní a opálených těl začínají také letní festivaly, kam letos opět vyrážíme s fungl novým představením! Právě pilně zkoušíme a zkoušíme, aby to bylo jako vždy, dokonalé... A o čem, že to letos bude?

Obrázek uživatele Robert Král

Napříč hraje lyriku, to je pravej punk!

Sdružení Napříč.cz uvede 12. června 2017 v brněnském klubu Paradox premiéru poetické divadelní hry Slunce svítí i v noci . Hlavními protagonisty jsou tři ptáci - Gluk, Bel a Tikanura. Je také možné, že to vůbec nejsou ptáci, ale lidé a jen to nevědí. Těchto rolí se zhostí Tomáš Hůsek, Jan Scheuer a Veronika Troppová. Inscenací prolétne také Boening 737, slibuji coby autor a režisér. Krom toho je představení provázeno původní hudbou Zdeňka Filipce a sopránem Daniely Vaškové. S ohledem na poetiku divadla Napříč jde o dramaturgický titul nezvykle melancholický.

Stránky

Subscribe to RSS - Divadlo